Контакты

Anticamera USEM
+373 22 509 122
info@usem.md

Anticamera Liceului
+373 22 509 131
liceul.european@yahoo.com

Linia fierbinte USEM (pentru reclamații sau sugestii)
+373 22 509 127
info@usem.md

На какой Факультет Вы хотели бы поступить?

Задайте вопрос

Поиск

Расписание ликвидации задолженностей - Факультет Права

Învățământ cu frecvență
Anul de studii 2019-2020 Sem.II

Orarul lichidării restanțelor pentru anul 1 (1-4) (la distanță)
Ziua Dara Ora Grupa 101 (rom) Grupa 102 (rom)
Luni 12.10.20 14.00 Dreptul Constituțional V.RUSU Dreptul Constituțional V.RUSU
Marți 13.10.20 14.00 Dreptul Civil p.1 N.SLUTU Dreptul Civil p.1 N.SLUTU
Joi 15.10.20 14.00 Drept Contravențional I.SPÎNU Drept Contravențional I.SPÎNU
Vineri 16.10.20 14.00 Istoria dreptului românesc Z.LUPAȘCU Istoria dreptului românesc Z.LUPAȘCU
Sâmbătă 17.10.20 10.00 Limba străină C.BOSÎI, E.MACARI Limba străină C.BOSÎI, E.MACARI
Luni 19.10.20 14.00 Politologie G.PÎRȚAC Politologie G.PÎRȚAC

Orarul lichidării restanțelor pentru anul 2 (1-4) (la distanță)
Ziua Data Ora Grupa 201 (rom)
Luni 12.10.20 14.00 Dreptul Civil p.1 I.BÎTCĂ
Marți 13.10.20 14.00 Dreptul familiei și protecției sociale M.MARIȚ
Joi 15.10.20 14.00 Dreptul penal p.1 M.STĂVILĂ
Vineri 16.10.20 14.00 Etica profesională a jurisitului / Retorica juridică A.COJOCARU
Sâmbătă 17.10.20 10.00 Dreptul fiscal L.GULCA
Luni 19.10.20 14.00

D/O Dr.penal Psihiatria judiciară / Medicina Legală P.OSTROVARI

D/O Dr.economic Contractul individual și colectiv de muncă E.GURIN

Marți 20.10.20 14.00 Practica de specialitate-inițiere A.AIRAPETEAN

Orarul lichidării restanțelor pentru anul 3 (1-4) (la distanță)
Ziua Data Ora Grupa 401 (rom) Grupa 402 (rom)
Luni 12.10.20 14.00 Dreptul civil p.2 IU.BĂNĂRESCU Dreptul civil p.2 IU.BĂNĂRESCU
Marți 13.10.20 14.00 Dreptul penal p.2 D.IONIȚĂ Dreptul penal p.2 D.IONIȚĂ
Joi 15.10.20 14.00 Drept procesual civil A.PRISAC Drept procesual civil A.PRISAC
Vineri 16.10.20 14.00 Drept procesual penal A.DONCIU Drept procesual penal A.DONCIU
Sâmbătă 17.10.20 12.00 D/O Drept execuțional penal A.PÂNTEA D/O Obligații delictuale I.BÎTCĂ
Luni 19.10.20 14.00 D/O Drept penal comparat N.URSU D/O Dreptul diplomatic și consular R.NICHITA  
Marți 20.10.20 14.00 Practica de specialitate-inițiere A.AIRAPETEAN Practica de specialitate-inițiere A.AIRAPETEAN