MDРУEN

Расписание экзаменов - Факультет Экономики

ORARUL SESIUNII DE IARNĂ
 PENTRU STUDENŢII ANULUI  I (1/4), SECŢIA CU FRECVENŢĂ REDUSĂ  (click AICI pentru varianta PDF)
SEMESTRU I
Ziua
 
ORA
SPECIALITATEA
Finanţe şi bănci
Contabilitate
Business și administrare
Turism
Grupa 101 FB
Grupa 102 CA
Grupa 103 BA
Grupa 104 TUR
27.01.20
LUNI
 
17.00
STATISTICĂ     A.ȚURCAN       Aud.607 
28.01.20
MARŢI
 
17.00
MICROECONOMIE  S.CHISILI       Aud.607
29.01.20
MIERCURI
17.00
BAZELE CONTABILITĂȚII   M.MANOLI,   M.GRÎU       Aud.607
INFORMATICA ECONOMICĂ   
  V. BOROZAN, G.BRAGUȚA   Aud.704
30.01.20
JOI
17.00
MATEMATICA ECONOMICĂ         V. BOROZAN, V.MITITELU    Aud.607
31.01.20
VINERI
17.00
LIMBA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ  DE AFACERI      D.LENȚA/   E.HODENCO Aud.607/609
 
PENTRU STUDENŢII ANULUI  II (1/4),   SECŢIA CU FRECVENŢĂ REDUSĂ  (click AICI pentru varianta PDF)
SEMESTRU III
Ziua
ORA
SPECIALITATEA
Finanţe şi bănci
Contabilitate
Business și administrare
Turism
Grupa 201FB
Grupa 202 CA
Grupa 203 BA
Grupa 204 TUR
27.01.20
LUNI
 
17.00
 
FINANȚE      Gr.DUHLICHER   Aud.606
28.01.20
MARŢI
17.00
CONTABILITATEA FINANCIARĂ
M.MANOLI    Aud.608
CONTABILITATEA FINANCIARĂ  II
M.MANOLI    Aud.608
SISTEME DE PLANIFICARE ÎN AFACERI D.DASCALIUC,  E.ȘIPITCA  Aud.603
ECONOMIA TURISMULUI C.LUPU, T.CHIRA Aud.609
29.01.20
MIERCURI
17.00
BAZELE  ȘTIINȚEI  MĂRFURILOR     L.ȘARGU   Aud.604
30.01.20
JOI
 
17.00
BAZELE ACTIVITĂȚII  BANCARE A.MOTRICALĂ,
T.CHIRA Aud.603
CONTABILITATEA ÎN COMERȚ   M.GRÎU    Aud.606
CONTABILITATEA ÎNTREPRINDERII L.FRUMUSACHI    Aud.604
31.01.20
VINERI
 
17.00
BAZELE FUNCȚIONĂRII PIEȚELOR DE CAPITAL
C.LUPU, E.ȘIPITCA Aud. 608
CONTABILITATE MANAGERIALĂ
 M.GRÎU   Aud.606
MANAGEMENTUL RISCURILOR ÎN AFACERI C.LUPU, T.CHIRA  Aud.603
GESTIUNEA RESURSELOR TURISTICE
A.GRIBINCEA  Aud.601
01.02.20
Sâmbătă
09.00
FILOSOFIE SOCIALĂ ȘI ECONOMICĂ     Gr. PÎRȚAC, O.SEDLEȚCHI   Aud.606
 
PENTRU STUDENŢII ANULUI  III (1/4), SECŢIA CU FRECVENŢĂ REDUSĂ  (click AICI pentru varianta PDF)
SEMESTRU V                              
Ziua
ORA
SPECIALITATEA
Finanţe şi bănci
Contabilitate
Business și administrare
Turism
Grupa 301FB
Grupa 302 CA
Grupa 303 BA
Grupa 304 TUR
27.01.20
LUNI
 
17.00
FISCALITATE 
  M.MANOLI    Aud. 603
ECOLOGIE ȘI PROTECȚIA MEDIULUI S.CHISILI  Aud.608
28.01.20
MARŢI
17.00
MANAGEMNT BANCAR
Gr.DUHLICHER Aud.606
CONTABILITATEA IMPOZITELOR L.FRUMUSACHI,  M.GRÎU Aud.604
MANAGEMNT BANCAR
Gr.DUHLICHER Aud.606
PATRIMONIUL CULTURAL ȘI RESURSELE TURISTICE A.GRIBINCEA  Aud.601
29.01.20
MIERCURI
17.00
ETICA PROFESIONALĂ  
D.USACI  Aud.601
30.01.20
JOI
 
17.00
AUDIT FINANCIAR
 M.MANOLI    Aud.601
TEHNOLOGII INFORMAȚIONALE ÎN BUSINESS
 A. ȚURCAN    Aud. 704
TEHNOLOGII INFORMATICE ÎN BUSINESS
 A. ȚURCAN    Aud. 704
31.01.20
VINERI
 
17.00
MANAGEMENTUL CALITĂȚII TOTALE   
 L.ȘARGU   Aud.  604
01.02.20
Sâmbătă
09.00
ANALIZA ECONOMICO- FINANCIARĂ 
 L.FRUMUSACHI Aud.609

Пользователь

Контакты

Антикамера ЕУМ

+373 22 509 122
+373 22 509 127
info@usem.md

Антикамера Лицея
+373 22 509 131
liceul.european@yahoo.com

На какой Факультет Вы хотели бы поступить?

Все новости

Новости

Задайте вопрос