MDРУEN

Orarul lichidării restanţelor - Facultatea de Limbi Moderne

 
Orarul examenelor de lichidare (II) a restanţelor  pentru studenţii anului I/II (1-3)
Facultatea Limbi moderne, secţia cu frecvenţă la zi 2018-2019
 
Ziua
Anul I gr. 121L
Ora 15.00
Anul II gr. 221L
Ora 15.00
LUNI
18.03.2019
Morfologia şi fonetica limbii A
C. Bosîi, aud. 503
Lexicologie și stilistică A (c)
S. Corcodel, aud. 504
MARTI
19.03.2019
TIC
G. Braguta, aud. 704, Ora 11.30
Traducere textelor informative și descriptive L
S. Corcodel, aud. 504
MIERCURI
20.03.2019
Tehnici de traducere scrisă
S. Corcodel, aud 503
Sociologia
E. Constantinovici, aud. 504
JOI
21.03.2019
Sintaxa şi comunicarea A
T. Terzi, aud 503
Semantica textului englez
C. Bosîi, aud. 504
VINERI
22.03.2019
Civilizația europeană
L. Trifan, aud. 503
Corespondența de afaceri B
L. Trifan/ R. Usatii/ E. Macari, aud. 504
LUNI
25.03.2019
Sintaxa şi bazele comuni. scrise B
L. Trifan, aud. 503
Traducere textelor informative și descriptive LB-LM
L. Trifan/ R. Usatii/ D. Lenta, aud. 504
MARTI
26.03.2019
Educatia fizica
V. Chirilov, aud. 203
 
 
 
Orarul examenelor de lichidare (II) a restanţelor  pentru studenţii anului III (1-3)
Facultatea Limbi moderne, secţia cu frecvenţă la zi 2018-2019
 
Ziua
Anul III gr. 321L
Ora 16:30
Anul III gr. 322L
Ora 16:30
LUNI
18.03.2019
Istoria si geografia țărilor anglofone           C. Bosîi, aud. 504
Referare si adnotare
D. Lenta, aud. 503
MARTI
19.03.2019
Traducerea consecutivă:    LM-LB
R. Usatîi/ L. Trifan/ D. Lenta, aud.504
Traducerea consecutiva:  LM-LA
D. Lenta, aud. 503
MIERCURI
20.03.2019
Referare si adnotare
S. Corcodel, aud. 504
Text narativ LB
C. Bosîi, aud. 503
JOI
21.03.2019
Gramatica teoretica si traducerea
S. Corcodel, aud. 504
Gramatica teoretica si traducerea
D. Lenta, aud. 503
VINERI
22.03.2019
Traducerea consecutiva:  LM-LA (s)
T. Terzi aud. 504
Traducere consecutivă LM-LB
C. Bosîi. 503
LUNI
25.03.2019
Text narativ LB
R. Usatîi/ L. Trifan, aud. 504
Istoria si geografia țărilor francofone
D. Lenta, aud. 503