MDРУEN

Orarul Sesiunii - Facultatea de Științe Economice

Anul de studiu 2018-2019
Orarul examenelor pentru studenții ANULUI  I (1/4) - secția cu FRECVENŢĂ REDUSĂ
Semestrul II
Ziua
ORA
SPECIALITATEA
Finanţe şi bănci
Contabilitate
Business și administrare
Turism
Grupa 101 FB
Grupa 102 CA
Grupa 103 BA
Grupa 104 TUR
08.04.19
Luni
17.00
COMUNICARE ȘI UZANȚE DE PROTOCOL ÎN ENGLEZĂ/ FRANCEZĂ E.HODENCO Aud.607
LIMBA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ DE AFACERI II
E.HODENCO  Aud.607
COMUNICARE ȘI UZANȚE DE PROTOCOL ÎN ENGLEZĂ / FRANCEZĂ   E.HODENCO Aud.607
09.04.19
MARŢI
17.00
MONEDĂ ȘI CREDIT
A.ȚÎBULEAC, T.CHIRA Aud.603
CONTABILITATE  FINANCIARĂ I
M.MANOLI   Aud.604
BAZELE ANTREPRENORIATULUI  C.GÎLCĂ     Aud.607
BAZELE ACTIVITĂȚII DE TURISM
C.GRIBINCEA    Aud.601
10.04.19
MIERCURI
17.00
ECONOMIA ÎNTREPRINDERII              R.BURBULEA          Aud.607
11.04.19
JOI

17.00

INFORMATICA ECONOMICĂ
G.BRAGUȚA  Aud.704
FUNADAMENTELE MANAGEMENTULUI
L.ȘARGU,  E.ȘIPITCA  Aud. 602
GEOGRAFIA TURISMULUI
A.GRIBINCEA    Aud.601
 
12.04.19
Vineri
17.00
MACROECONOMIE        A.ȚURCAN                Aud.607
 
 
 
Orarul examenelor pentru studenții ANULUI  II (1/4) - secția cu FRECVENŢĂ REDUSĂ
Semestrul IV
Ziua
ORA
SPECIALITATEA
Finanţe şi bănci
Contabilitate
Business și administrare
Turism
Grupa 201FB;
Grupa 202 CA
Grupa 203 BA
Grupa 204TUR
08.04.19
Luni
17.00
PROIECT DE AN
L.ȘARGU     Aud.204
PROIECT ÎN CONTABILITATE L.ȘARGU     Aud.204
PROIECT DE AN
L.ȘARGU     Aud.204
PROIECT ECONOMIC
L.ȘARGU     Aud.204
09.04.19
MARŢI
17.00
BAZELE ANTREPRENORIATULUI
C.GÎLCĂ     Aud.607
MANAGEMENTUL COMPARAT
L.ȘARGU, E.ȘIPITCA Aud.604
BAZELE ANTREPRENORIATULUI  C.GÎLCĂ     Aud.607
10.04.19
MIERCURI
17.00
BAZELE ACTIVITĂȚII INVESTIȚIONALE D.DASCALIUC Aud.608
CONTABILITATEA BANCARĂ L.FRUMUSACHI  Aud.602
BAZELE ACTIVITĂȚII INVESTIȚIONALE D.DASCALIUC Aud.608
TEHNOLOGIA OPERAȚIUNILOR HOTELIER
C.GRIBINCEA    Aud.601
11.04.19
JOI
17.00
MANAGEMENT L.ȘARGU     Aud.606
 
MANAGEMENT PRODUCȚIEI
P.CATAN Aud.608
MANAGEMENT L.ȘARGU     Aud.606
12.04.19
Vineri
17.00
PREȚURI ȘI TARIFE
DUHLICHER Gr.   Aud.606
 
CONTABILITATEA INSTITUȚILOR BUGETARE L.FRUMUSACHI  Aud.602
ORGANIZAREA COMERȚULUI INTERNAȘIONAL
L.ȘARGU   Aud.603
TEHNICA OPERAȚIUNILOR ÎN TURISM
C.GRIBINCEA  Aud.601
 
 
Orarul examenelor pentru studenții ANULUI  III (1/4) - secția cu FRECVENŢĂ REDUSĂ
Semestrul VI
Ziua
ORA
SPECIALITATEA
Finanţe şi bănci
Contabilitate
Business și administrare
Turism
Grupa 301FB,
Grupa 302 CA
Grupa 303 BA
Grupa 304 TUR
08.04.19
Luni
13.00
PROIECT DE SPECIALITATE
L.ȘARGU  Aud.204
PROIECT ÎN CONTABILITATE
L.ȘARGU  Aud.204
PROIECT ECONOMIC
L.ȘARGU  Aud.204
09.04.19
MARŢI
17.00
MARKETING INTERNAȚIONAL
R.Burbulea    Aud.609
10.04.19
MIERCURI
17.00
FINANȚE PUBLICE
Gr.DUHLICHER   Aud.603
CONTABILITATEA MANAGERIALĂ
C.LUPU, M.GRÎU   Aud.604
 
TEHNICA OPERAȚIILOR HOTELIERE
C.GRIBINCEA  Aud.601
 
11.04.19
JOI
 
17.00
MANAGEMENT FINANCIAR Gr.DUHLICHER    Aud.604
CONTABILITATEA ÎN COMERȚ
C.LUPU, M.GRÎU  Aud.606
MANAGEMENT RISCURILOR ÎN AFACERI  D.DASCALIUC  Aud.608
ORGANIZARE EXCURSIILOR ȘI TEHNICI DE GHIDAJ / TEHNICA OPERAȚIUNILOR HOTELIERE
C.GRIBINCEA Aud.601
12.04.19
Vineri
17.00
DREPTUL AFACERILOR
I.BÎTCĂ, V.LUPASCO  Aud.609
13.04.19
Sîmbătă
10.00
 
INTEGRAREA ECONOMICĂ EUROPEANĂ
L.ȘARGU  Aud.606